puchar-2020

W 2020 kontynuujemy naszą tradycję wszystkie nasze imprezy rozgrywane są u nas w 2 grupach: 

  • dla zaawansowanych turnieje handicapowe (głównie ;-), 4 rundy (zwykle;-)
  • dla początkujących 13x13, gry równe, każdy z każdym, ale w zależności od frekwencji i siły graczy sędzia elastycznie dostosowuje reguły do sytuacji 

W obu grupach prowadzimy całoroczną klasyfikację. Osoba, która nazbiera najwięcej punktów zostanie na ostatnim turnieju uhonorowana elegancką nagrodą. Serdecznie zapraszamy. Sezon kończymy jak zawsze większą imprezą w drugi weekend grudnia. Turniej dwudniowy - gry równe, imprezy dodatkowe, zamykamy klasyfikacje i wręczmy nagrody. Mile widziane wszelkie wsparcie. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na: wojciechszychowiak@poczta.onet.pl W pucharze dla zaawansowanych nagrodą będzie "coś fajnego", a co to będzie ustalimy we wrześniu. W turnieju dla początkujących zwycięzca otrzymuje piękny błyszczący puchar.

Nasze turnieje i inne imprezy w 2020:

 Termin Miejsce  
Wyniki
 Kategoria
2020.01.18
 IV LO Bydgoszcz Wyniki na go.art Turniej handicapowy klasy C
2020.01.25 Mediateka Toruń Wyniki na go.art Turniej Handicapowy o Rubinowy Kamień,
klasa C 
2020.02.22   IV LO Bydgoszcz  Wyniki na go.art  Turniej handicapowy klasy C 
 2020.02.29Mediateka Toruń  Wyniki na go.art  Turniej Handicapowy o Rubinowy Kamień,
klasa C 
2020.03.21IV LO Bydgoszcz  Odwołany. :'-(Turniej handicapowy klasy C  
2020.04.25-26  IV LO Bydgoszcz Odwołany. :'-(Turniej MacMahonowy A 
  2020.04.17 -
2020.05.18
KGS  Wyniki na go.art.pl Turniej handicapowy klasy D  
2020.05.23  IV LO BydgoszczOdwołany. :'-(Turniej handicapowy klasy C  
 2020.05.25 - 2020.06.26KGS Wyniki na go.art.plTurniej handicapowy klasy D 
 2020.05.28IV LO Bydgoszcz Odwołany. :'-(Szkolne Mistrzostwa Bydgoszczy - Turniej drużynowy 
2020.06.04-06  Bydgoszcz - różne miejscaOdwołany. :'-(Gry towarzyskie - nie liczone do pucharu
2020.06.20  IV LO Bydgoszcz Odwołany. :'-( Turniej handicapowy klasy C  
 2020.07.01 KGSWyniki na go.art.plTurniej handicapowy klasy D  
 2020.08.01 KGS Wyniki na go.art.plTurniej handicapowy klasy D   
  2020.09.01-30KGSWyniki na go.art.plTurniej handicapowy klasy D    
 2020.09.26
OGS
Wyniki na go.art.plTurniej weekendowy klasy D
 2020.10.01-31KGS  Wyniki na go.art.pl  Turniej handicapowy klasy D     
2020.10.24 OGS Wyniki na go.art.pl Turniej weekendowy klasy D
2020.11.01-30 KGSWyniki na go.art.plTurniej handicapowy klasy D 
2020.11.21 OGSWyniki na go.art.plTurniej weekendowy klasy D  
 2020.12.01-31KGS Wyniki na go.art.plTurniej weekendowy klasy D   
 2020.12.01-31  KGS Wyniki na go.art.plMistrzostwa Polski Juniorów 2021

 2020.12.12-13  OGS Wyniki na go.art.pl Turniej Bydgoski - Grand Prix Turniej 

Klasyfikacja pucharowa dla zaawansowanych:

M-ce  Name  Rank KrajKlubRazemGrudzieńListopadPaźdz.WrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajLutyStyczeń
Ranga10.50.50.50.50.50.50.50.50.50.50.51111
PunktyGPB KGSKGSKGSOGSKGSOGSKGSOGSKGSKGSKGSKGSToruńBydgoszczToruńBydgoszcz
1Barcicki Tymoteusz12KPolskaPoznań2942221.5202.53.52.543
2Szychowiak Wojciech4KPolskaBydgoszcz2521142121.51.51.512.522
3Szamrowicz Piotr19KPolskaBydgoszcz24.502.51.52.5121223331
4Małkiewicz Cezary8KPolskaToruń23.521.5201110.51.51.52.52241
5Kunek Marek6KPolskaSośno18230.521.52.520.522
6Szychowiak Marianna3KPolskaBydgoszcz17.50.52.532.5423
7Lewan Kamil12KPolskaToruń16.25211.51.251.53330
8Naróg Krzysztof10KPolskaMielec15.75121.51.2521.51.523
9Barszcz Pawel19KPolskaRadom15.5231.52.52.54
10Bednarska Julia9KPolskaToruń15.5212.522222
11Golba Pawel13KPolskaRzeszów13.5221.512.522.5
12Cyrklaff Piotr20KPolskaBydgoszcz1311.522.511.52.5001
13Wierzbowski Łukasz3KPolskaBydgoszcz12.53122.5211
14Kosz Marcin4KPolskaWrocław12.531111.52.52.5
15Mrozowski Damian14KPolskaPoznań122.53321.5
16Wałaszewski Maksym3DPolskaBydgoszcz10.531.5222
17Pietrucha Szymon12KPolskaRzeszów1021.51.51.51.511
18Libront Dawid4KPolskaBydgoszcz9.52.5034
19Dabrowski Zygmunt6KPolskaWarszawa9311.5111.5
20Opawski Jan20KPolskaWarszawa91.5212.52
21Halas Przemyslaw11KPolskaBydgoszcz8.51.50.511121.5
22Habu Koichiro5DPolskaKraków853
23Chmieliński Piotr17KPolskaGdańsk821.52.52
24Łubinski Jakub19KPolskaToruń82.522.510
25Blek Dominik4KPolskaToruń7.51.5123
26Matejek Pawel12KPolskaWarszawa70.51.523
27Dec Tomasz15KPolskaGdańsk6.521.521
28Zarzecki Kamil18KPolskaRzeszów6.51.5121.50.5
29Wach Michal20KPolskaWarszawa6.52.54
30Wach Marek18KPolskaWarszawa6.522.52
31Barszcz Paweł22KPolskaRadom621.52.5
32Doroch Radosław19KPolskaToruń6222
33Nejman Damian10KPolskaWarszawa5211.50.5
34Mroczek Marcel10KPolskaKraków50.501.53
35Kwietniewska Daria7KPolskaWrocław4.51.51.51.5
36Oczkowski Robert2KPolskaToruń4.522.5
37Doruch Cyprian6KPolskaWrocław4.522.5
38Czernecki Cezary3DPolskaZurich44
39Wisniewski Tomasz4KPolskaWarszawa44
40Zantman Marcel3KPolskaTychy44
41Łukaszewicz Antoni20KPolskaBydgoszcz422
42Papaj Grzegorz20KPolskaNDM3.51.52
43Leszczynski Maksymilian25KPolskaWarszawa3.50.51.51.5
44Golis Tomasz17KPolskaPoznań3.51.52
45Kluziak Maria16KPolskaKraków3.50.51.51.5
46Dzieżyc Marcin3KPolskaWarszawa3.51.511
47Andrzejewski Tomasz6KPolskaWarszawa3.53.5
48Klimczak Mariusz8KPolskaBydgoszcz3.51.502
49Jurkiewicz Dawid3DPolskaSzczecin33
50Klimczak Bartosz3KPolskaWarszawa33
51Dovcik Boris4KSłowacjaKoszyce33
52Rudnicki Lukasz4KPolskaWrocław33
53Małkiewicz Wojciech9KPolskaToruń33
54Pruszyński Juliusz15KPolskaŁódź312
55Chojnacki Piotr11KPolskaBydgoszcz321
56Paterczyk Dariusz8KPolskaPoznań2.511.5
57Cwik Kamil12KPolskaWrocław2.52.5
58Malinowski Marcin9KPolskaTuchola2.52.5
59Gauza Jakub7KPolskaSzczecin2.52.5
60Dyszczyk Piotr1KPolskaLublin22
61Cieslak Karol3DPolskaKoszalin22
62Strelka Martin1KSłowacjaBratysława22
63Leszczynski Cyprian27KPolskaWarszawa21.50.5
64Tytus Aleksander15KPolskaGorzów22
65Olszewski Dominik9KPolskaGdańsk22
66Meszek Oskar20KPolskaToruń22
67Brzozowski Akeksander17KPolskaToruń1.50.51
68Wyrwa Mariusz6KPolskaPoznań1.51.5
69Paterczyk Dariusz6KPolskaPoznań1.51.5
70Kralikova Zuzana3KSłowacjaKoszyce11
71Kralik Ondrej3KSłowacjaKoszyce11
72Wajda Wojciech18KPolskaGorzów11
73Preiss Vincent2DPolskaSB11
74Grabowski Klaudiusz30KPolskaBydgoszcz11
75Śliwinski Mariusz1KPolskaToruń11
76Rabij Dominik20KPolskaWrocław0.50.5
77Zielinski Piotr23KPolskaPoznań0.50.5
78Salek Blazej2KPolskaOlsz00
79Sloma Oliwia30KPolskaRadom00
80Celuch Piotr28KPolskaRadom00
81Hayashi Kozo8DJaponiaOsaka00
82Barcicki Artur5KPolskaPoznań0



Klasyfikacja pucharowa dla początkujących:

MiejsceNazwiskoRazemLutyToruńLutyBydgoszczStyczeńToruńStyczeńBydgoszcz
 Rank  Club PunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1Filip Mikucki30KBydgoszcz10142323
2Izabela Moniak30KBydgoszcz6233241
3Kuba Łubiński30KToruń61432
4Kalina Blek30KToruń414
5Wojciech Nowotny30KGdańsk414
6Paweł Kozioł30KBydgoszcz33261
7Michał Kalinowski30KBydgoszcz25141
8Piotr Zieliński30KPoznań232
9Kacper Ł.30KToruń141
10Aleksander D.30KToruń151
11Artur M.30KToruń161
12Aleksander S.30KToruń171
13Igor Grudzień30KBydgoszcz141
14Kacper Barcicki30KBydgoszcz151
15Klaudia Srul30KBydgoszcz151

Działalność naszą wspiera sprzętem i nagrodami PSG (http://psg.go.art.pl/). Swoje poparcie dla PSG można wykazać datkiem finansowym.  http://psg.go.art.pl/wsparcie


OPP Stowarzyszenie Meijin (nr KRS : 0000279330), ufundowało upominki dla graczy, którzy debiutują w turnieju Go. Działalność stowarzyszenia można wspierać przekazując 1% podatku. http://www.meijin.pl/