- Puchar PiK 2017 -‎ > ‎Puchar 2016‎ > ‎

klasyfikacja

Klasyfikacja Open:

BydgoszczBydgoszczBydgoszczToruńToruńBydgoszczToruńBydgoszczToruń
M-ceNazwiskoSiłaKraj Club Suma10.12.201605.11.201608.10.201603.09.201611.06.201621.05.201616.04.201619.03.201620.02.2016
1Klimczak Mariusz 10 kyuPLBydgoszcz22.12343324
3Malkiewicz Cezary 11 kyuPLToruń15..3221322
6Szychowiak Wojciech 4 kyuPLBydgoszcz15.133..332
5Szychowiak Marianna 10 kyuPLBydgoszcz14.214.1123
2Tercjak Kamil 18 kyuPLToruń13...2242.3
4Bednarska Julia 14 kyuPLToruń12...122241
8Malkiewicz Wojciech 10 kyuPLToruń12.11122122
7Blek Dominik 4 kyuPLToruń11...1223.3
10Kunek Marek 8 kyuPLSośno11.3...33.2
9Oczkowski Robert 2 kyuPLToruń10.2.1.2.23
12Wierzbowski Lukasz 4 kyuPLBydgoszcz8.4...4...
20Walaszewski Maksym1 danPLBydgoszcz5..3..2...
11Chojnacki Piotr 11 kyuPLBydgoszcz5..1..2.2.
13Walczak Piotr 6 kyuPLBydgoszcz3.....3...
22Buczkowski Andrzej 30 kyuPLBydgoszcz3.12......
19Czarkowski Tomasz 20 kyuPLToruń2...2.....
15Markowski Piotr 12 kyuPLWrocław2...2.....
14Florkowski Marcin 15 kyuPLWrocław2.....2...
16Glowinski Przemyslaw 6 kyuPLBydgoszcz2.....2...
17Podbiol Krzysztof 6 kyuPLChorzów2.....2...
18Meszek Oskar 30 kyuPLToruń2....1..10
21Trzcialkowski Lukasz 7 kyuPLSupsk2.....2...
22Libront Dawid 4 kyuPLBydgoszcz1.....1...
23Bugaj Antoni 15 kyuPLPiaseczno1........1
24Bugaj Joanna 12 kyuPLWarszawa1........1
25Kamiński Jan 25 kyuPLToruń1...1.....
26Dziekonski Jacek 30 kyuPLKonstancin1......1..
27Walkiewicz Ryszard 13 kyuPLToruń1......1..
10Kunek Tadeusz 30 kyuPLSośno0.........
28Bugaj Robert 9 kyuPLWarszawa0........0

Zasady: Wygrana = Punkt

Decyduje miejsce na ostatnim turnieju!!!


Klasyfikacja dla początkujących:

Puchar PiK 2016 - Juniorzy
M-ceNazwiskoPunktacja10.12.201603.11.201608.10.201611.06.201621.05.201616.04.201619.03.201620.02.2016
generalnaMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1Kacper Ł.9......23--23--23
2Tobiasz F.6......----32--14
3Bartosz Ropejko5......--51--14--
4Zosia S.4......14--------
5Oskar M.4......14--------
6Kuba Ł.4......51--41--32
7Wiktor Łukaszewski4......--41--23--
8Grzegorz Golik4......--14------
9Wiktor I.4......----14----
10Zosia T.3......32------51
11Tymek M.3......81------32
12Maciej Jankowski3......--23------
13Agnieszka Jabłońska3......--61--32--
14Krzysztof O.2......61--51----
15Paulina Golik2......--32------
16Aleksander T.1......41--------
17Jeremi S.1......71--------
18Nikola C.1......91--------
19Marek T.1......101--------
20Maria P.1......111--------
21Marta P.1......121--------
22Michalina Gacka1......--71------
23Bartek S.1......--------41
24Kuba M.1......--------51
25Marek B.1......--------61

Zasady:

Uczestnictwo 1 punkt

3 miejsce 2 punkty

2 miejsce 3 punkty

1 miejsce 4 punkty

O kolejności decyduje: 

1. Ilość zdobytych punktów.

2. Miejsce w ostatnim turnieju.