- Puchar PiK 2017 -‎ > ‎Puchar 2015‎ > ‎

Klasyfikacja Generalna Pucharu Pomorza i Kujaw 2015.

Klasyfikacja Open (Tegoroczny Zwycięzca otrzyma Piękną deskę do gry z okolicznościowym wpisem):

BydgoszczToruńBydgoszczToruńBydgoszczToruńBydgoszczToruń
M-ceNazwiskoSiłaKraj Club Suma13.12.201514.11.201510.10.201512.09.201506.06.201523.05.201518.04.201524.01.2015
1Oczkowski Robert 2 kyuPLToruń20.2423423
2Małkiewicz Wojciech 10 kyuPLToruń18.2322234
3Szychowiak Marianna 12 kyuPLBydgoszcz14.3222212
4Kunek Marek 8 kyuPLSośno13.-2-4223
5Szychowiak Wojciech 4 kyuPLBydgoszcz12.3211212
6Blek Dominik 4 kyuPLToruń12.221-322
7Małkiewicz Cezary 12 kyuPLToruń12.2131203
8Bednarska Julia 15 kyuPLToruń12.-321321
9Habu Koichiro5 danPLKraków6.--3--3-
10Frejlak Stanislaw5 danPLWarszawa6.--3--3-
11Cieślak Karol1 danPLKoszalin5.--2--3-
12Skibińska Paulina 5 kyuPLPoznań5.--2--3-
13Trzciałkowski Łukasz 7 kyuPLToruń4.0-2---2
14Wałaszewski Maksym1 danPLBydgoszcz4.-1-2-1-
15Surma Mateusz7 danPLBydgoszcz4.--4----
16Domański Filip 6 kyuPLWarszawa4.--4----
17Bednarczyk Dariusz 3 kyuPLPoznań4.--2--2-
18Sobański Grzegorz 4 kyuPLPoznań4.--2--2-
19Chojnacki Piotr 12 kyuPLBydgoszcz4.---2--2
20Matejek Paweł 16 kyuPLWarszawa4.-----4-
21Podbioł Krzysztof 5 kyuplChorzów3.-3-----
22Wierzbowski Łukasz 4 kyuPLBydgoszcz3.-1---2-
23Cieślak Wojciech 8 kyuPLKoszalin3.--3----
24Cieślak (Rucka) Anna 11 kyuPLWarszawa3.--3----
25Ślusarczyk Karolina 13 kyuPLWarszawa3.--1---2
26Korczewski Łukasz 6 kyuPLWarszawa3.--0--3-
27Brunner Vit4 danCZBrno3.-----3-
28Kaśkow Wojciech 6 kyuPLSzczeciń2.--2----
29Węgill Magdalena 16 kyuPLWarszawa2.--2----
30Blek Lukasz 2 kyuPLToruń2.--1-1--
31Jaworski Kamil 18 kyuPLBydgoszcz2.---2---
32Walkiewicz Ryszard 14 kyuPLToruń2.----2--
33Stepnowski Paweł 2 kyuPLWrocław2.-----2-
34Król Przemysław 20 kyuPLBydgoszcz2.-----2-
35Głowiński Przemysław 6 kyuPLBydgoszcz2.-----2-
36Tokarski Filip 17 kyuPLWarszawa1.--1----
37Wójcicka Alicja 20 kyuPLWarszawa1.----1--
38Sliwinski Rafal 2 kyuPLGdańsk1.-----1-
39Morawiak Franciszek 18 kyuPLToruń1.-----1-
40Ceranka Szymon 11 kyuPLGdańsk1.------1
41Rybiński Dariusz 7 kyuPLToruń1.------1
42Tercjak Kamil 19 kyuPLToruń0.00-----
43Śliwiński Mariusz 1 kyuPLBrodnica0.--0---0
44Frączak Pawel 2 kyuPLWarszawa0.-----0-

Zasady: Wygrana = Punkt

Decyduje miejsce na ostatnim turnieju!!!


Klasyfikacja dla początkujących (dla zwycięzcy jak zwykle piękny błyszczący puchar):

M-ceNazwiskoPunktacja12.12.201514.11.201510.10.201512.09.201506.06.201523.05.201518.04.201525.01.2015
generalnaMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1Kamil Tercjak22..41414--143214
2Grzegorz Golik10..--23--14--23--
3Oskar Meszek9..33223----51--
4Oliver Cegielski6..--------23--23
5Paulina Golik5..--41--23--41--
6Alicja Wójcicka4..----------14--
7Franek Pawelczuk4..--------516132
8Filip Kunek3..------3261----
9Mateusz Bączkowski3..------------23
10Tobiasz Fajkowski2..32------------
11Kuba Meszek2..1--51--------
12Tadziu Kunek2..--51------71--
13Tymek Meszek2..----32--------
14Rafał Pawłowski2..------------32
15Jan Paciorkowski2..--------32----
16Kacper Łubiński1..1------------
17Wiktor Iwan1..1------------
18Hubert Dejewski 1..1------------
19Nikola Celmer1..1------------
20Krzysztof Orłowski1..1------------
21Kuba Łubiński 1..10 1------------
22Szymon Żyrowski1..11 1------------
23Bartek Szpankowski 1..12 1------------
24Grzegorz Trzciałkowski1..13 1------------
25Szymon Żywica1..----41--------
26Antoni Krankowski1..--------41----
27Dominika Grabowska1..----------81--

Zasady:

Uczestnictwo 1 punkt

3 miejsce 2 punkty

2 miejsce 3 punkty

1 miejsce 4 punkty

O kolejności decyduje: 

1. Ilość zdobytych punktów.

2. Miejsce w ostatnim turnieju.




Comments