Klasyfikacja Generalna 2017

Klasyfikacja Open:

MiejsceNazwiskoRankKrajKlubPunkty 2017.12.09-102017.11.182017.10.14 2017.09.162017.06.032017.05.132017.04.012017.03.112017.01.14 
BydgoszczBydgoszczBydgoszczBydgoszczBydgoszczBydgoszczBydgoszczBydgoszczLubicz
1Oczkowski Robert2kPLToru2334333-34
2Szychowiak Wojciech4kPLBydg1731331132
3Malkiewicz Cezary11kPLToru16-2323231
4Klimczak Mariusz8kPLBydg13-22-3213
5Kunek Marek7kPLSoso12---24-24
6Chojnacki Piotr11kPLBydg10-312-22-
7Malinowski Marcin9KPLTuch9---2124-
8Grzelak Kacper12kPLToru8--2330--
9Libront Dawid4KPLBydg8--0224--
10Jaworski Kamil18KPLBydg72--32---
11Wierzbowski Lukasz3KPLBydg7-31-03--
12Bednarska Julia14kPLToru7-3--2-2-
13Szychowiak Marianna9kPLBydg7-2-2102-
14Blek Dominik4kPLToru51------4
15Malinowski Wlodzimierz1kPLTuch5---0221-
16Matejek Pawel12kPLWars4--4-----
17Halas Przemyslaw12KPLBydg4--2--2--
18Sheng Dawid20kPLBydg4---1-30-
19Chojnacki Mateusz1dPLBydg4---4----
20Kulhawik Adrian17KPLBial33-------
21Walaszewski Maksym2dPLBydg31-2-----
22Malkiewicz Wojciech9kPLToru3-1--1-1-
23Walaszewski Bruno1kPLBydg3--3-----
24Stepnowski Pawel1KPLWroc3----3---
25Mazur Michal10KPLBial22-------
26Brunner Vit4dCZBrno2-2------
27Chojnacka Marcelina8kPLBydg2-1-1----
28Frączak Pawel1kPLWars2--2-----
29Trzcialkowski Lukasz7kPLSlup2--2-----
30Musial Mikolaj10kPLWroc2--2-----
31Markowski Piotr9kPLWroc2--2-----
32Frączak Jan1dPLWars2--2-----
33Gauza Jakub6KPLSzcz2----2---
34Bogdziewicz Tomasz10kPLPozn2-------2
35Chmielewski Artur1dPLStar1---1----
36Radzikowski Piotr3kUKNoCb1---1----
37Kos Marek20KPLToru1----1---
38Szreder Zofia22KPLLubi1-----1--
39Golik Grzegorz20KPLLubc0----0---
40Tercjak Kamil18kPLToru0-------0

Zasady: Wygrana = Punkt

Decyduje miejsce na ostatnim turnieju!!!


Klasyfikacja dla początkujących:

M-ceNazwiskoPunktacja 2017.12.09-102017.11.182017.10.142017.09.162017.05.132017.04.01
generalnaMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1Emil Doliński4..14........
2Grzegorz Golik4........14..
3Martyna Śliwińska4........2351
4Kacper Grzelak4..........14
5Patrycja Szypulska3..23....
6Julia Ziemka3........3261
7Marek Kos3..........23
8Kacper Łubiński2..32........
9Kacper Denisiak2..51....41..
10Maksymilian Nowak2..........32
11Kuba Łubiński1..41........
12Kacper Denesiuk1..51........
13Łukasz X.1..61........
14Agnieszka X.1..71........
15Tadziu Kunek1........51..
16Robert Welz1..........41
?0............
?0............
?0............

Zasady:

Uczestnictwo 1 punkt

3 miejsce 2 punkty

2 miejsce 3 punkty

1 miejsce 4 punkty

O kolejności decyduje: 

1. Ilość zdobytych punktów.

2. Miejsce w ostatnim turnieju.